X Закрити
 
 
 

Обратите внимание - Чтобы видеть ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ и совершать покупки Вам необходимо зарегистрироваться

Sewel - одежда оптом от производителя

Новинки:
Популярні товари:
      

Трикотажна фабрика Sewel заснована в 1998 році, і на даний час є брендом модного одягу, що інтенсивно розвивається в Україні та за її межами.  Sewel − Український виробник жіночого одягу. Жіночий одяг оптом від виробника.

Сфера нашої діяльності − виробництво модного одягу та оптовий продаж жіночого одягу власного виробництва, як в Україні, так і за її межами. З часу заснування і до сьогоднішнього дня головним принципом діяльності підприємства є виробництво одягу в Україні високої якості за доступними цінами, що було оцінено нашими споживачами. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал дозволяють нам вчасно реагувати на вимоги ринку і пропонувати кращі умови нашим клієнтам − тим самим гідно витримуючи конкуренцію на ринку виробників одягу. Постійно оновлювана колекція жіночого одягу власного виробництва дозволяє нам завжди бути в руслі модних тенденцій. Також ми пропонуємо власні колекції в'язаних пледів, а також шкільних жилетів. У всіх колекціях ми самі розробляємо дизайн одягу. Ми готові запропонувати жіночий одяг оптом, чоловічий та дитячий трикотаж оптом від виробника, а також власну колекцію шитих виробів. Жіночий одяг оптом, в’язані светри, в’язані шапки, шарфи, в’язані пальто, жилети, в’язані туніки, в’язані сукні, пледи оптом − ось далеко не повний перелік продукції, яку ми готові запропонувати вам. Одяг Sewel випускається відповідно до ГОСТ 7474-88 і відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.


Запрошуємо до співробітництва торговельні мережі й організації, рекламні агентства та корпоративних замовників, приймаємо замовлення на виготовлення трикотажних виробів.

Технічний потенціал Sewel дозволяє реалізувати найрізномантніші запити оптових замовників одягу. Наші можливості:

  • Виробництво одягу із трикотажу. Оптове пошиття одягу. Включає у себе в’язані светри, пальто, туніки, джемпери, в’язані шапки й шарфи, в’язані сукні, кофти й іншу продукцію. На кожному етапі вироби проходять проміжний контроль якості й загальну перевірку перед упакуванням.

  • Корпоративний трикотаж. Фірмовий трикотаж. Військові светри, мілітарі светри.

  • В’язані пледи, дитячий трикотаж. Ми приймаємо оптові замовлення на виробництво в'язаного одягу для дітей і підлітків за зразками замовника. Виготовимо в’язані пледи для немовлят, дитячі пледи, в’язані ковдри для дітей.

  • Рекламний трикотаж. Брендовані чохли, брендовані пледи і т.д. Ми здатні виготовити необхідні трикотажні вироби, брендовані маркою замовника. Це може бути як трикотажний одяг і аксесуари, так і предмети інтер'єру з в'язаного трикотажу − такі, як брендовані трикотажні пледи, накидки, покривала, трикотажна оббивка для меблів та інший інтер'єрний трикотаж, трикотажні в’язані аксесуари для промо-акцій.

  • Швацьке виробництво. Технічні можливості нашого швацького виробництва й досвід співробітників дозволяють виконати замовлення будь-якої складності в найкоротший термін.

Читати детальніше про наше виробництво

український виробник жіночого одягу, жіночий одяг оптом від виробника.