X Закрити
 
 
 

Зверніть увагу - Щоб бачити Гуртові ціни і здійснювати покупки Вам необхідно зареєструватися

Трикотажна фабрика SEWEL заснована в 1998 році в місті Харкові, і на даний час є брендом модного жіночого одягу, що інтенсивно розвивається в Україні. Ми пропонуємо Вам одяг оптом від виробника.


Сфера нашої діяльності − виробництво модного одягу й оптова торгівля продукцією власного виробництва, як в Україні, так і за її межами. З моменту заснування й до сьогоднішнього дня головним принципом діяльності підприємства є виробництво одягу в Україні високої якості за помірними цінами, що гідно оцінили наші споживачі. Сучасне обладнання і кваліфікований персонал дозволяють нам швидко реагувати на мінливі вимоги ринку, і пропонувати кращі умови нашим клієнтам − тим самим гідно витримуючи конкуренцію на ринку виробників одягу. Постійно оновлювана колекція жіночого одягу власного виробництва дозволяє нам завжди бути в руслі модних тенденцій. Ми готові запропонувати жіночий трикотаж оптом, чоловічий і дитячий трикотаж від виробника оптом, а також власну колекцію шитих виробів. Оптовий продаж жіночого одягу, В’язані светри, в’язані шапки, шарфи, в’язані пальто, жилети, в’язані туніки, в’язані сукні, одяг для домашніх тварин − ось далеко не повний перелік продукції, яку ми готові запропонувати вам. Одяг Sewel випускається відповідно до ГОСТ 7474-88 і відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.

Запрошуємо до співробітництва торговельні мережі й організації, рекламні агентства й корпоративних замовників, приймаємо замовлення на виготовлення трикотажних виробів.